Nurek Młodzieżowy Złoty

Płetwonurek Młodzieżowy Złoty KDP/CMAS od 12 roku życia


Dla nas każde dziecko jest wyjątkowe, chcielibyście Państwo aby było bezpieczne, a za razem poznawało świat i nowych ludzi. Dobra zabawa i spędzanie czasu w sposób atrakcyjny jest ważne dla rozwoju dziecka, a nauka odpowiedzialności i życia w społeczeństwie jest istotna. Wszystkie te aspekty zawierają się w nurkowaniu.

Płetwonurek młodzieżowy złoty KDP/CMAS PMZ– minimalny wiek dziecka to 12 lat. Po kursie Młody Adept otrzymuje międzynarodowy certyfikat honorowany na całym Świecie uprawniający go do nurkowania do 12m!

Sprawdź, dlaczego warto, aby Twoje dziecko nurkowało:

  • Nurkowanie to nauka poprzez zabawę – duża dawka wiedzy z zakresu ochrony środowiska oraz praw fizyki działających na nurków
  • Aktywność ruchowa – szkolenie nurkowe to duża dawka ruchu zarówno pod jak i nad wodą. Dostosowane tempo kursu do każdego uczestnika. 
  • Obcowanie z naturą – na każdych zajęciach uczestnicy poznają zasady przebywania w środowisku wodnym, mogą dotknąć i zobaczyć piękno podwodnego świata. Uczą się rozpoznawać ryby, raki i …. żółwie
  • Sport, który przeradza się w pasję – niezapomniana przygoda! Każde Dziecko marzy, żeby latać 🙂 nurkowanie daje taką możliwość. Zwiedzanie podwodnej krainy, oglądanie ryb i koralowców to nie tylko zabawa, ale przede wszystkim rozwój intelektualny, który procentuje latami. 
  • Nurkujcie rodzinnie – to hobby dla całej rodziny. Spędzajcie wspólnie wolny czas obcując z naturą
… i wiele, wiele więcej!

Podsumowanie

  • minimalny wiek 12 lat
  • 6 nurkowań podczas szkolenia
  • Międzynarodowe uprawnienia do 12 m
  • Cena – 1599 999 zł (zawiera wszelkie opłaty (wejścia na basen, certyfikat, sprzęt nurkowy)

Instruktor nurkowania Płetwonurków Młodzieżowych

Piotr Czaczkowski

Piotr, jest instruktorem nurkowania M2 KDP/CMAS posiadającym uprawnienia do nadawania stopni na wszystkich poziomach rekreacyjnych.

Jego jednymi z ulubionych szkoleń są kursy nurkowania dla dzieci i młodzieży. Szkoli na wszystkie stopnie młodzieżowe – brązowy/srebrny/złoty.

Dusza towarzystwa, z nim nie można się nudzić i zawsze jest wesoło 🙂 Posiada kilkuletnie doświadczenie dydaktyczne, jest ratownikiem WOPR oraz Ratownikiem Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy – z nim Wasze Pociechy będą bardzo bezpieczne.

Podczas zajęć zwraca szczególną uwagę na zasady bezpieczeństwa i współpracę młodzieży w grupie.

Dołącz już dziś do naszej podwodnej
rodziny płetwonurków młodzieżowych!

Zobacz jak bawią się nasi kursanci podczas
kursów Płetwonurka Młodzieżowego