Płetwonurek P1 - 20m

Płetwonurek P1 KDP/CMAS dla młodzieży od 14 roku życia i dorołych


Szkolenie na podstawowy stopień nurkowy Płetwonurka P1 KDP/CMAS

Nurkowanie jest jedną z najbardziej fascynujących i poznawczych form aktywnej rekreacji. Podczas nurkowania będziesz miał możliwość podziwiać piękno raf koralowych, odkrywać tajemnice zatopionych wraków oraz stanąć “oko w oko” ze szczupakiem, czy rakiem w polskich wodach. Podwodne filmy i zdjęcia będą powodem do dumy przed znajomymi i staną się pamiątką na długie lata.
Nurkowanie jest niesamowitą, lecz wymagającą dziedziną rekreacji- aby bezpiecznie przebywać pod powierzchnią wody, musisz posiąść odpowiednią wiedzę i zdobyć odpowiednie umiejętności.

Celem szkolenia jest przekazanie Ci odpowiedniej wiedzy teoretycznej oraz nauczenie prawidłowej techniki nurkowania tak, aby każde kolejne nurkowanie było bezpieczne i abyś czerpał radość z każdego zanurzenia. Jednym z fundamentów szkolenia jest uświadomienie zagrożeń występujących pod wodą i przekazanie zasad minimalizujących ich występowanie.Nurkowanie daje nam ogromne możliwości, poznajemy nowych ludzi, zwiedzamy najdalsze zakątki Świata i rozwijamy się każdego dnia. Wybierając szkolenie w Happy Dive wybierasz system szkoleniowy jednej z najstarszych i najbardziej prestiżowych organizacji nurkowych na Świecie CMAS.

Uprawnienia
Gdy zakończą się sesje teoretyczne, przebrniemy przez część praktyczną otrzymasz międzynarodowe uprawnienia Płetwonurka P1 KDP/CMAS, które uprawniają Cię do:
– nurkowania w porze dziennej z użyciem sprężonego powietrza
nurkowania do głębokości 20m w grupie płetwonurków

Jak wygląda kurs nurkowania:

  • 9 nurkowań – kurs rozpoczynamy od zajęć basenowych, na których zapoznasz się ze sprzętem nurkowym, kontynuujemy w wodach otwartych
  • 9 zajęć teoretycznych (wykłady) – główne teamaty to bezpieczeństwo, patofizjologia oraz dowiesz się jakie prawa fizyki towarzyszą nurkowaniu, 
  • Badania lekarskie nie są wymagane – każdy pełnoletni uczestnik szkolenia podpisuje oświadczenie medyczne
  • Sport, który przeradza się w pasję – niezapomniana przygoda! Każde Dziecko marzy, żeby latać 🙂 nurkowanie daje taką możliwość. Zwiedzanie podwodnej krainy, oglądanie ryb i koralowców to nie tylko zabawa, ale przede wszystkim rozwój intelektualny, który procentuje latami. 
  • Nurkujcie rodzinnie – to hobby dla całej rodziny. Spędzajcie wspólnie wolny czas obcując z naturą
… i wiele, wiele więcej!

Podsumowanie

  • minimalny wiek 8 lat
  • 2 nurkowania podczas szkolenia
  • Międzynarodowe uprawnienia do 2 m
  • Cena – 990 559 zł (zawiera wszelkie opłaty (wejścia na basen, certyfikat, podręcznik)

Instruktor nurkowania Płetwonurków Młodzieżowych

Piotr Czaczkowski

Piotr, jest instruktorem nurkowania M2 KDP/CMAS posiadającym uprawnienia do nadawania stopni na wszystkich poziomach rekreacyjnych.

Jego jednymi z ulubionych szkoleń są kursy nurkowania dla dzieci i młodzieży. Szkoli na wszystkie stopnie młodzieżowe – brązowy/srebrny/złoty.

Dusza towarzystwa, z nim nie można się nudzić i zawsze jest wesoło 🙂 Posiada kilkuletnie doświadczenie dydaktyczne, jest ratownikiem WOPR oraz Ratownikiem Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy – z nim Wasze Pociechy będą bardzo bezpieczne.

Podczas zajęć zwraca szczególną uwagę na zasady bezpieczeństwa i współpracę młodzieży w grupie.

Dołącz już dziś do naszej podwodnej
rodziny płetwonurków młodzieżowych!

Zobacz jak bawią się nasi kursanci podczas
kursów Płetwonurka Młodzieżowego