Nurkowanie Dzieci – Kurs Płetwonurka Młodzieżowego

Nurkowanie Dzieci – Kurs Płetwonurka Młodzieżowego

💦💦💦

Kurs na stopień Płetwonurka Młodzieżowego Brązowego PMB KDP/CMAS to międzynarodowe uprawnienia honorowane na całym Świecie. Minimalny wiek dziecka 8 lat. Uprawnia do nurkowania do 2m z Instruktorem w basenie lub podobnych warunkach naturalnych.

Dowiedz się, dlaczego warto aby Twoje dziecko nurkowało:
1. Nurkowanie to nauka przez zabawę – Program szkoleniowy kursu Płetwonurka Młodzieżowego to nie tylko atrakcyjnie spędzony czas pod wodą to również duża dawka wiedzy. Już od 8 roku życia dzieci poznają podstawowe zagadnienia fizyki, prawa jakie działają na ciało nurka, budowę człowieka oraz środowisko wodne i jego ochronę.
2. Nurkowanie to poznawanie ludzi i przyjaźnie na lata – Dziecko poznaje swoich nowych kolegów nie tylko podczas zajęć basenowych, ale również podczas wyjazdów nurkowych. Certyfikat nurkowy staje się swojego rodzaju „paszportem” do podwodnego Świata.
3. Aktywność ruchowa – Szkolenie nurkowe to duża dawka ruchu zarówno pod jak i nad wodą. Program dostosowany jest do możliwości dzieci- zajęcia nie trwają dłużej niż 60 min, wykorzystywany jest profesjonalny sprzęt zaprojektowany specjalnie do nurkowania najmłodszych. Lata doświadczeń wypracowały procedury, które zapewniają maksymalne bezpieczeństwo i fantastyczną zabawę 🙂
4. Obcowanie z naturą – na każdych zajęciach najmłodsi poznają zasady przebywania w środowisku wodnym, uczą się zachowań i dbania o naturę.
5. Sport, który przeradza się w pasję – nurkowanie dla osób dorosłych to niesamowite wrażenia i niezapomniana przygoda- a dla dzieci to zdecydowanie więcej. Każde dziecko marzy o tym, żeby latać 🙂 nurkowanie daje taką możliwość, zwiedzanie podwodnej krainy, oglądanie ryb i koralowców to nie tylko zabawa, ale przede wszystkim rozwój intelektualny, który procentuje latami. Nurkowanie dla wielu staje się pasją i sposobem na życie.
6. Nurkujcie rodzinnie – hobby dla rodzin, dla których nurkowanie stało się niesamowitą zabawą i sposobem na wspólne spędzanie wolnego czasu.

Więcej info Piotr Czaczkowski tel. 662 297 429, piotr@happydive.pl, http://dzieciaki-nurkuja.pl
Cena kursu: 339 zł + opłaty certfikacyjne (170 zł)
Opłata certyfikacyjna zawiera: legitymację Płetwonurka Młodzieżowego, Certyfikat PMB KDP/CMAS, podręcznik, koszulkę, naklejkę, worek i naszywkę).

💦💦💦

 

No votes yet.
Please wait...