Kursy nurkowania w Malborku

Kursy nurkowania w Malborku

Rozpoczęcie kursu Płetwonurka P1 KDP/CMAS dla młodzieży od 14 roku życia i dorosłych – 2.06.2018r. !

W czerwcu rozpoczynamy szkolenia nurkowe w Malborku. Będziemy realizować:
  1. kursy Płetwonurka Młodzieżowego KDP/CMAS  – dla dzieci od 8 roku życia. Dzieci poprzez zabawę poznają sprzęt nurkowy, zasady bezpieczeństwa i ochrony środowiska. Po kursie otrzymają między narodowe uprawnienie umożliwiające im nurkowanie do 2 m w każdym zakątku Świata. Od tego momentu podwodny Świat stoi dla nich otworem.
  2. kursy Płetwonurka P1 KDP CMAS – dla młodzieży od 14 roku życia i dorosłych.Kurs nurkowania zaczynamy od części teoretycznej- jest on podzielony na 8 paneli tematycznych. Począwszy od historii nurkowania, sprzętu podstawowego przez fizykę i medycynę nurkową, kończąc na zajęciach z pierwszej pomocy. Po części teoretycznej posiądziesz wiedzę niezbędną do nurkowania.Część praktyczną rozpoczynamy na basenie. Tu rozpoczniesz swoją przygodę z nurkowaniem, zapoznasz się z podstawowym sprzętem wykorzystywanym pod wodą. Po raz pierwszy poczujesz prawa fizyki, które działają na nurków oraz zaczniesz “oddychać pod wodą”. Po części basenowej czekają Cię nurkowania w wodach otwartych. Zmieni się nieznacznie sprzęt nurkowy, zwiększymy głębokość zanurzeń ale przede wszystkim będziesz mógł zobaczyć podwodny Świat.Całość kursu kończy się upragnionym nurkowaniem na 20 m oraz wręczeniem międzynarodowego certyfikatu Płetwonurka P1 KDP/CMAS

To nie pierwsze nasze zajęcia w Malborku, dzięki zaproszeniu MOW Malbork mieliśmy przyjemność nurkować z podopiecznymi. Ich relację można przeczytać tutaj ,a film z zajęć w tvMalbork. Kursy nurkowania w Malborku rozpoczynają się już w czerwcu.

Zapraszamy Wszystkich bardzo serdecznie!

No votes yet.
Please wait...