Najbliższy kurs nurkowania 11.05.2019r.

Najbliższy kurs nurkowania 11.05.2019r.

Zapraszamy na kursy nurkowania dla dorosłych, które rozpoczynają się w dniu 11.05.2019r.. Kurs nurkowania dla dzieci od 8 roku życia rusza 12.05.2019r. Nurkowanie jest jedną z najbardziej fascynujących i poznawczych form aktywnej rekreacji. Podczas nurkowania będziesz miał możliwość podziwiać piękno raf koralowych, odkrywać tajemnice zatopionych wraków oraz stanąć “oko w oko” ze szczupakiem, czy rakiem w polskich wodach. Podwodne filmy i zdjęcia będą powodem do dumy przed znajomymi i staną się pamiątką na długie lata.
Nurkowanie jest niesamowitą, lecz wymagającą dziedziną rekreacji- aby bezpiecznie przebywać pod powierzchnią wody, musisz posiąść odpowiednią wiedzę i zdobyć odpowiednie umiejętności. 

Celem szkolenia jest przekazanie Ci odpowiedniej wiedzy teoretycznej oraz nauczenie prawidłowej techniki nurkowania tak, aby każde kolejne nurkowanie było bezpieczne i abyś czerpał radość z każdego zanurzenia. Jednym z fundamentów szkolenia jest uświadomienie zagrożeń występujących pod wodą i przekazanie zasad minimalizujących ich występowanie.” Wartością dodaną” każdego kursu to pokonywanie swoich słabości. Wiele osób stwierdziło po kursie, że od teraz ich życie będzie wyglądało inaczej- to prawda, my doświadczamy tego każdego dnia, ponieważ nurkowanie i szkolenie stało się dla nas sposobem na życie. Nurkowanie daje nam ogromne możliwości, poznajemy nowych ludzi, zwiedzamy najdalsze zakątki Świata i rozwijamy się każdego dnia.

Wybierając szkolenie w Happy Dive wybierasz system szkoleniowy jednej z najstarszych i najbardziej prestiżowych organizacji nurkowych na Świecie- CMAS.

Gdy zakończą się sesje teoretyczne, przebrniemy przez część praktyczną otrzymasz międzynarodowe uprawnienia Płetwonurka P1 KDP/CMAS*, które uprawniają Cię do:

  • nurkowania w porze dziennej z użyciem sprężonego powietrza
  • nurkowania do głębokości 20m w grupie płetwonurków o tych samych lub wyższych uprawnieniach
No votes yet.
Please wait...