Nurek Młodzieżowy Brązowy

Płetwonurek Młodzieżowy Brązowy KDP/CMAS od 8 roku życia


Dla nas każde dziecko jest wyjątkowe, chcielibyście Państwo aby było bezpieczne, a za razem poznawało świat i nowych ludzi. Dobra zabawa i spędzanie czasu w sposób atrakcyjny jest ważne dla rozwoju dziecka, a nauka odpowiedzialności i życia w społeczeństwie jest istotna. Wszystkie te aspekty zawierają się w nurkowaniu.

Dziecko już w wieku 8 lat może zdobywać pierwsze umiejętności nurkowe. Uczy się bycia z innymi w grupie, odpowiedzialności, dbałości o bezpieczeństwo, a wszystko w trakcie zabawy przy okazji poznawania podwodnego świata. Dziecko w trakcie szkolenia zdobywa umiejętności płetwonurka młodzieżowego w trzystopniowej skali.

Płetwonurek młodzieżowy brązowy KDP/CMAS PMB– minimalny wiek dziecka to 8 lat. Po kursie Młody Adept otrzymuje międzynarodowy certyfikat honorowany na całym Świecie uprawniający go do nurkowania do 2m!

Sprawdź, dlaczego warto, aby Twoje dziecko nurkowało:

  • Nurkowanie to nauka poprzez zabawę – duża dawka wiedzy z zakresu ochrony środowiska oraz praw fizyki działających na nurków
  • Aktywność ruchowa – szkolenie nurkowe to duża dawka ruchu zarówno pod jak i nad wodą. Dostosowane tempo kursu do każdego uczestnika. 
  • Obcowanie z naturą – na każdych zajęciach uczestnicy poznają zasady przebywania w środowisku wodnym, mogą dotknąć i zobaczyć piękno podwodnego świata. Uczą się rozpoznawać ryby, raki i …. żółwie
  • Sport, który przeradza się w pasję – niezapomniana przygoda! Każde Dziecko marzy, żeby latać 🙂 nurkowanie daje taką możliwość. Zwiedzanie podwodnej krainy, oglądanie ryb i koralowców to nie tylko zabawa, ale przede wszystkim rozwój intelektualny, który procentuje latami. 
  • Nurkujcie rodzinnie – to hobby dla całej rodziny. Spędzajcie wspólnie wolny czas obcując z naturą
… i wiele, wiele więcej!

Podsumowanie

  • minimalny wiek 8 lat
  • 2 nurkowania podczas szkolenia
  • Międzynarodowe uprawnienia do 2 m
  • Cena – 990 559 zł (zawiera wszelkie opłaty (wejścia na basen, certyfikat, podręcznik)

Instruktor nurkowania Płetwonurków Młodzieżowych

Piotr Czaczkowski

Piotr, jest instruktorem nurkowania M2 KDP/CMAS posiadającym uprawnienia do nadawania stopni na wszystkich poziomach rekreacyjnych.

Jego jednymi z ulubionych szkoleń są kursy nurkowania dla dzieci i młodzieży. Szkoli na wszystkie stopnie młodzieżowe – brązowy/srebrny/złoty.

Dusza towarzystwa, z nim nie można się nudzić i zawsze jest wesoło 🙂 Posiada kilkuletnie doświadczenie dydaktyczne, jest ratownikiem WOPR oraz Ratownikiem Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy – z nim Wasze Pociechy będą bardzo bezpieczne.

Podczas zajęć zwraca szczególną uwagę na zasady bezpieczeństwa i współpracę młodzieży w grupie.

Dołącz już dziś do naszej podwodnej
rodziny płetwonurków młodzieżowych!

Zobacz jak bawią się nasi kursanci podczas
kursów Płetwonurka Młodzieżowego