Grecja 2016

W tym roku odwiedziliśmy mało znaną nurkowo Grecję kontynentalną. Podróż zaplanowaliśmy tak, aby zarówno był czas na zwiedzania zabytków jak i podwodnych atrakcji morza Jońskiego. Zwiedzanie rozpoczęliśmy od Aten, dalej Pireus, Loutraki, kanał Koryncki, aż wreszcie Arkoudi 🙂 Mała wioska w zachodniej części kontynentu, która tak nas zauroczyła, że postanowiliśmy zostać tam na dłużej.

galeria Grecja 2016

Nurkowania podlodowe jez. Kłodno 17.01.2016r.

Nurkowanie podlodowe jest specyficzne i pewnie dlatego je tak bardzo lubimy 🙂 Dzisiejsze odbyło się nad jeziorem Kłodno w doborowym towarzystwie- dzięki BCN "Seawave" i HańczaTECH

  Zobacz galerię

 

Kurs Płetwonurka P1 KDP/CMAS* 17.08-20.09.2015r.

W dniu 17.08.2015r. w turkusowych wodach kamieniołomu Piechcin swój kurs podstawowy rozpoczęła Anna Prokopowicz. Przez bloki teoretyczne przemknęliśmy jak tajfun 🙂 Ania odkąd pierwszy raz zanurzyła się podczas nurkowego Intra złapała pozytywnego bakcyla. Kolejne zmagania z częścią praktyczną miały miejsce nad jeziorem Mausz na Kaszubach. A tam podglądanie podwodnego życia, ćwiczenia z przedmuchiwania maski, kontrolowanie pływalności i wiele więcej. Utęsknione nurkowanie na 20 m uwieczniło całość kursu. Gratulacje!

Zobacz galerię kursu

 

Kurs Płetwonurka P1 KDP/CMAS* 16-20.07.2015r.

Nad jeziorem Mausz w zaprzyjaźnionej bazie nurkowej Seawave odbył się podstawowy kurs. Wzięło w nim udział sześcioro odważnych, którzy po "morderczych" 🙂 4 dniach uzyskali międzynarodowy certyfikat Płetwonurka P1. Przez te kilka dni uczestnicy walczyli ze swoimi słabościami i zmagali się z zajęciami praktycznymi oraz teoretycznymi. Myślę, że najlepszym podsumowanie tego kursu mogą być słowa jednej z kursantek "...teraz mogę wszystko". Serdeczne gratulacje dla Doroty, Leszka, Bodzia, Kamila, Krzyśka i Pati oraz podziękowania dla Adama Kozakiewicza i Agnieszki Bariatien z BCN "Seawave" . Do zobaczenia pod wodą!

Zobacz galerię kursu

No votes yet.
Please wait...