O NAS

Szkoła nurkowania Happy Dive powstała w 2015r. w Gdańsku. Założycielem i szefem wyszkolenia jest Piotr Czaczkowski- Instruktor płetwonurkowania M2 federacji KDP/CMAS.

Happy Dive tworzą ludzie, którzy swoją pasją zarażają innych i pokazują, że nurkowanie może stać się sposobem na życie.

KURS NURKOWANIA

Szkolenie kursantów jest dla nas pasją, a każdy Wasz sukces podczas kursu jest ogromną przyjemnością. Kursy nurkowania zawsze składają się z 2 części- bloku teoretycznego oraz zajęć praktycznych. Pierwsza część odbywa się w naszej sali wykładowej w Gdańsku, druga natomiast rozpoczyna się na basenie, a kończy w wodach otwartych. To co wyróżnia nasza szkołę to ilość nurkować w wodach otwartych- aby uzyskać podstawowy stopień płetwonurka P1 KDP/CMAS* kursant  wykonuje 9 nurkowań. Wymóg taki stawia federacja, ale tak naprawdę nasze doświadczenie mówi, że jest to optymalna ilość i daję nam i Wam gwarancję, że po kursie z dużą dawką wiedzy teoretycznej i umiejętnościami praktycznymi poradzicie sobie w każdych warunkach i w każdej części Świata.

WYJAZDY NURKOWE

Organizujemy wyjazdy nurkowe krajowe jak i zagraniczne. Odwiedzamy najróżniejsze zakątki naszego kraju. Nurkujemy w kaszubskich, krystalicznie czystych jeziorach, a także w kamieniołomach z turkusową wodą. Nurkowanie wrakowe jest specyficzne i pewnie dlatego je tak bardzo lubimy. Oprócz wyjazdów krajowych, często odwiedzamy naszych najbliższych sąsiadów, ale również organizujemy dalsze wyprawy. Jeśli zastanawiasz się, czy po kursie będziesz miał z kim i gdzie nurkować to na pewno u nas znajdziesz coś dla siebie.

PIOTR “CZACZA” CZACZKOWSKI

Wybrałem program szkoleniowy KDP/CMAS i w tej federacji uzyskałem najwyższy stopień instruktorski do szkolenia płetwonurków na wszystkie stopnie podstawowe. Nurkowanie dla mnie to nie tylko sport, wiąże się z tym również poznawanie fantastycznych ludzi, zwiedzanie niesamowitych miejsc na Świecie oraz niejednokrotnie walka ze swoimi słabościami i „potworami z szafy”. Podczas wypraw nurkowych zawiązują się przyjaźnie, które trwają latami- taka wartość dodana 🙂

Jestem Instruktorem Płetwonurkowania M2 KDP/CMAS. Prywatnie jestem Informatykiem, ukończyłem studia magisterskie na Politechnice Gdańskiej, a obecnie pracuję w międzynarodowym korporacji. Nurkowanie jest moim hobby, a szkolenie kursantów pasją. W prowadzonych kursach szczególną uwagę przywiązuję do spraw bezpieczeństwa,  a przede wszystkim dobrej zabawy. Pomimo że nurkowanie jest sportem ekstremalnym niewątpliwie jest fantastyczną zabawą.

Serdecznie pozdrawiam
Piotr “CZACZA” Czaczkowski
Instruktor M1 KDP/CMAS

Rating: 5.0/5. From 4 votes.
Please wait...