Dla Dorosłych

Kursy nurkowania dla dorosłych


Szkolenie na podstawowy stopiń nurkowy Płetwonurka P1 KDP/CMAS do 20 metrów

Nurkowanie jest jedną z najbardziej fascynujących i odkrywczych form aktywnej rekreacji. Podczas zanurzenia będziesz miał możliwość podziwiać piękno raf koralowych, odkrywać tajemnice zatopionych wraków oraz stanąć “oko w oko” ze szczupakiem, czy rakiem w polskich wodach.

Jest wymagającą dziedziną rekreacji, dlatego aby bezpiecznie przebywać pod powierzchnią wody musisz posiąść odpowiednią wiedzę i zdobyć odpowiednie umijętności. 

W trakcie  kursu  Płetwonurka P1 w szkole nurkowania Happy Dive nauczysz się jak zorganizować niesamowite i bezpieczne nurkowanie.

CENA KURSU PŁETWONURKA P1 KDP/CMAS

  • CENA 1 900 zł
    cena zawiera (pełne wyposażenie w sprzęt nurkowy – nie wymagamy posiadania własnego sprzętu w czasie kursu,  zajęcia teoretyczne, wejścia na basen i nurkowania w wodach otwartych)

Piotr Czaczkowski

Instruktor

Piotr jest Instruktorem Nurkowania z bardzo dużym doświadczeniem w szkoleniu na wszystkie stopnie rekreacyjne. Na swoim koncie ma ponad 300 wyszkolonych płetwonurków.

Dobra zabawa i super wspomnienia to najważniejsze elementy szkoleń nurkowych. Oprócz doskonałej zabawy nasi nurkowie poznają zasady i procedury bezpieczeństwa.

JEŚLI ZAINTERESOWAŁA PAŃSTWA NASZA OFERTA ZAPRASZAMY DO KONTAKTU –
tel. 662 297 429

Kurs Płetwonurka P1 na zdjęciach