Dla Dzieci

Kursy nurkowania dla dzieci od 8 roku życia


Nurkowanie dzieci – Płetwonurek młodzieżowy KDP/CMAS
Wiemy, że każde dziecko jest wyjątkowe, chciałbyś aby było bezpieczne, a za razem poznawało świat i nowych ludzi. Dobra zabawa i spędzanie czasu w sposób atrakcyjny jest ważne dla rozwoju dziecka, a nauka odpowiedzialności i życia w społeczeństwie jest istotna. Wszystkie te aspekty zawierają się w nurkowaniu.

Dziecko już w wieku 8 lat może zdobywać pierwsze umiejętności nurkowe. Uczy się bycia z innymi w grupie, odpowiedzialności, dbałości o bezpieczeństwo, a wszystko w trakcie zabawy przy okazji poznawania podwodnego świata. Dziecko w trakcie szkolenia zdobywa umiejętności płetwonurka młodzieżowego w trzystopniowej skali.

Sprawdź, dlaczego warto aby Twoje dziecko nurkowało

 1. Nurkowanie to nauka przez zabawę
  Program szkoleniowy to nie tylko atrakcyjnie spędzony czas pod wodą to również duża dawka wiedzy.
 2. Nurkowanie to poznawanie ludzi i przyjaźnie na lata
  Dziecko poznaje swoich nowych kolegów nie tylko podczas zajęć basenowych, ale również podczas wyjazdów nurkowych. Wspólna pasja zawiązuje przyjaźnie na lata.
 3. Aktywność ruchowa
  Szkolenie nurkowe to duża dawka ruchu zarówno pod jak i nad wodą. Program dostosowany jest do możliwości dzieci- zajęcia nie trwają dłużej niż 60 min, wykorzystywany jest profesjonalny sprzęt zaprojektowany specjalnie do nurkowania najmłodszych.
 4. Obcowanie z naturą
  Na każdych zajęciach najmłodsi poznają zasady przebywania w środowisku wodnym, uczą się zachowań i dbania o naturę
 5. Sport, który przeradza się w pasję
  Każde dziecko marzy o tym, żeby latać – nurkowanie daje taką możliwość. Oglądanie ryb i koralowców to nie tylko zabawa, ale przede wszystkim rozwój intelektualny, który procentuje latami.
 6. Nurkujcie rodzinnie
  Nurkowanie może stać się hobby dla całej rodziny. W naszej szkole są rodziny, dla których nurkowanie stało się niesamowitą zabawą i sposobem na wspólne spędzanie wolnego czasu.

Płetwonurek młodzieżowy brązowy KDP/CMAS PMB– min. wiek 8 lat. Uprawnia do nurkowania do 2m z Instruktorem w basenie lub podobnych warunkach naturalnych.
Płetwonurek młodzieżowy srebrny KDP/CMAS PMS– min. wiek 10 lat. Uprawnia do nurkowania do 6m z Instruktorem lub rodzicem (posiadającym min kwalifikacje Płetwonurka KDP/CMAS** P2) w wodach otwartych.
Płetwonurek młodzieżowy złoty KDP/CMAS PMZ– min. wiek 12 lat. Uprawnia do nurkowania do 12m z Instruktorem lub rodzicem (posiadającym min kwalifikacje Płetwonurka KDP/CMAS** P2) w wodach otwartych.

Ceny kursów płetwonurka młodzieżowego kdp/cmas

 • Stopień Brązowy – 490 zł
 • Stopień Srebrny – 590 zł
 • Stopień Złoty –  890 zł

PIOTR CZACZKOWSKI

INSTRUKTOR

Piotr jest Instruktorem Nurkowania z bardzo dużym doświadczeniem w szkoleniu dzieci i młodzieży. Na swoim koncie ma ponad 200 wyszkolonych, młodych adeptów nurkowania.

Dobra zabawa i super wspomnienia to najważniejsze elementy szkoleń nurkowych dla dzieci i młodzieży. Oprócz doskonałej zabawy nasi młodzi nurkowie poznają zasady i procedury bezpieczeństwa.

Jeśli zainteresowała Państwa nasza oferta zapraszamy do kontaktu

Kilka zdjęć z kursów nurkowania dla dzieci i młodzieży