Dla Młodzieży

Kursy nurkowania dla młodzieży do 14 lat


Nurkowanie młodzieży – Płetwonurek młodzieżowy KDP/CMAS
Kurs przeznaczony jest dla młodzieży do 14 roku życia.

Młodzież do 14 roku życia może zdobywać pierwsze umiejętności nurkowe. Uczy się bycia z innymi w grupie, odpowiedzialności, dbałości o bezpieczeństwo, a wszystko w trakcie zabawy przy okazji poznawania podwodnego świata. W trakcie szkolenia młodzież zdobywa umiejętności płetwonurka młodzieżowego w trzystopniowej skali.

Płetwonurek młodzieżowy brązowy KDP/CMAS PMB– min. wiek 8 lat. Uprawnia do nurkowania do 2m z Instruktorem w basenie lub podobnych warunkach naturalnych.
Płetwonurek młodzieżowy srebrny KDP/CMAS PMS– min. wiek 10 lat. Uprawnia do nurkowania do 6m z Instruktorem lub rodzicem (posiadającym min kwalifikacje Płetwonurka KDP/CMAS** P2) w wodach otwartych.
Płetwonurek młodzieżowy złoty KDP/CMAS PMZ– min.wiek 12 lat. Uprawnia do nurkowania do 12m z Instruktorem lub rodzicem (posiadającym min kwalifikacje Płetwonurka KDP/CMAS** P2) w wodach otwartych.

CENY KURSÓW PŁETWONURKA MŁODZIEŻOWEGO KDP/CMAS

  • Stopień Brązowy – 390 zł
  • Stopień Srebrny – 590 zł
  • Stopień Złoty –  890 zł

PIOTR CZACZKOWSKI

INSTRUKTOR

Piotr jest Instruktorem Nurkowania z bardzo dużym doświadczeniem w szkoleniu dzieci i młodzieży. Na swoim koncie ma ponad 200 wyszkolonych, młodych adeptów nurkowania.

Dobra zabawa i super wspomnienia to najważniejsze elementy szkoleń nurkowych dla dzieci i młodzieży. Oprócz doskonałej zabawy nasi młodzi nurkowie poznają zasady i procedury bezpieczeństwa.

Jeśli zainteresowałą Państwa nasza oferta zapraszamy do kontaktu

kursy nurkowania dla młodzieży na zdjęciach