Początki podwodnej przygody

Jak zacząć?

Nurkowanie jest jedną z najbardziej fascynujących i odkrywczych form rekreacji na świecie. Podwodny Świat jest zupełnie inny niż ten otaczający nas na co dzień. Nurkując masz możliwość podziwiać przepiękne rafy koralowe, odkrywać tajemnice zatopionych wraków oraz stanąć “oko w oko” z majestatycznym szczupakiem. Będziesz mógł filmować podwodne życie, zdjęcia, ale przede wszystkim wspomnienia pozostaną z Tobą na zawsze. W świecie “Wielkiego Błękitu obcujesz z unikalną przyrodą poznając jej piękno, obserwujesz życie mieszkańców. Nurkowanie jest fascynującą, lecz wymagającą dziedziną rekreacji i spędzania wolnego czasu- ponieważ woda nie jest naturalnym środowiskiem człowieka i aby bezpiecznie przebywać pod wodą należy zdobyć odpowiednią wiedzę i umiejętności. Szkoła nurkowania Happy Dive stawia sobie za najważniejszy cel przygotowanie kursantów do bezpiecznego nurkowania.

Czy nurkowanie jest dla Ciebie?

Zapewne od samego początku, kiedy wpadł Ci do głowy ten ekstremalny pomysł zastanawiałeś/aś się, czy to dla Ciebie? Jakie warunki trzeba spełnić aby zanurkować? Czy to bezpieczne? i wiele innych…..

Po części odpowiemy na te pytania.

Nurkować może każdy w przedziale wieku od 8 do 108 roku życia. Nurkowanie to bardzo bezpieczny sport, pod warunkiem przestrzegania kilku ważnych zasad. Kurs nurkowania może zacząć dziecko od 8 roku życia, dla młodzieży i osób dorosłych nie ma ograniczeń wiekowych. Jeśli czujesz się zdrowy i chcesz poznać podwodny świat nie ma barier, a my postaramy się aby jedyną barierą była pojemność karty w aparacie fotograficznym podczas Twoich wypraw nurkowych i niezapomniane wrażenia. Na kurs mogą zapisać się osoby nie potrafiące pływać- taka umiejętność nie jest wymagana.

Jeśli nadal masz wątpliwości, czy to na pewno dla Ciebie to z myślą o Was proponujemy tzw. INTRO nurkowe.

INTRO nurkowe…?

INTRO nurkowe… ?
To pierwszy krok w podwodnej przygodzie. Nurkowanie zapoznawcze, które odbywa się na basenie, ale jeśli warunki pogodowe pozwalają to preferujemy nurkowanie w pięknych, polskich jeziorach. Intro to pierwszy kontakt ze sprzętem, wejście pod wodę z instruktorem- dodatkowo pamiątkowe zdjęcia, filmy i dyplom. Daje możliwość poznania zasad użytkowania sprzętu, wejścia do wody i samego nurkowania. To również okazja dla instruktora na odpowiedź na wszelkie nurtujące przyszłego płetwonurka pytania.

Decydując się na INTRO nurkowe, nie musisz decydować się na kurs- my pokażemy Ci jak wygląda podwodny świat,a Ty zdecydujesz, czy chcesz go poznać.

Jeśli “połkniesz bakcyla ” zapraszamy na podstawowy kurs nurkowania 🙂

Rating: 5.0/5. From 1 vote.
Please wait...